• Продажбата
  • Ново
50pcs / 28mm Шарени Хартија Клипови И Игли Винил Боја Нов Билет Носителот Канцелариски
zoom_in

50pcs / 28mm Шарени Хартија Клипови И Игли Винил Боја Нов Билет Носителот Канцелариски

DEN 36.00 44.64

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[34354]
[xlmodel]-[custom]-[34354] Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал метал Тежина За : 5 0pc=20g Боја Боја мешање Големина 28mm*8мм Пакување Листа : 50pcs Забелешка :
Боја на хартија клипови, пластични спајалици, зебра хартија клипови, 28mm хартија клипови
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[34356] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..

Тип:
менгеме
Број На Модел На:
Хартија Клип
Материјал:
Метал
Магнетно:
Yes
Бренд Име:
ALSMT
Тип На Производ:
хартија клипови
Спецификација:
28mm
Боја:
Боја за пакување
Пакување:
во рефус
Употреба:
Канцеларија за мали клип

Им се допаѓа и на купувачите..