• Продажбата
  • Ново
Rongyawei Евтини Клип На Обетки За Жените Модни Додатоци Бел Кристал Кристал Изјава Клип Обетки Накит
zoom_in

Rongyawei Евтини Клип На Обетки За Жените Модни Додатоци Бел Кристал Кристал Изјава Клип Обетки Накит

DEN 110.00 137.76

Износ
check Во продавницата.


Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
D1019-3
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Emmaya

Им се допаѓа и на купувачите..