• Ново
цилиндар заптивка за Minarelli НА3 - НА6 50cc-90cc
zoom_in

цилиндар заптивка за Minarelli НА3 - НА6 50cc-90cc

DEN 335.52

Износ
check Во продавницата.

НА3 - НА6 50cc-90cc цилиндар заптивка
Спецификација :
Производи како што е прикажано
Совети : 1. Ве молиме потврдете го делови ќе биде одговара на вашиот скутер / мотоцикл пред да се одржи редот. 2. Ако не знаете дали делови ќе одговара или не, ве Молиме испратете ни фотографија на вашиот мотор или мотор со Порака. 3. Некои Модифицирани Резервни Делови е мала промена на оригиналниот мотор или мотор.

Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
НА6
Објектот Дијаметар:
15cm
Зафатнина (ml):
49CC
Специјални Функции:
моторот додатоци
Нема. на Цилиндри:
1 Цилиндар
Објектот Должина:
15cm
Бренд Име:
ZHANGXINGYUE
Материјал Тип:
Челик
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
15cm
Објектот Ширина:
20cm

Им се допаѓа и на купувачите..