• Продажбата
  • Ново
1 пар 48 cm 3 бои нов стил на дизајн рачки за obag мини чанта вид на hadnbag жените торба
zoom_in

1 пар 48 cm 3 бои нов стил на дизајн рачки за obag мини чанта вид на hadnbag жените торба

DEN 437.00 480.00

Износ
check Во продавницата.


Користење на Високи памук, материјали,трајни производи за долго време, се чувствуваат удобно и без повреда на рака. Одговара за O ЕВА торба и други tote кеси. Цврсти и трајни,не исчезнува,не убождане рака. Боја : кафе, бела и црна сега Должина : 7075 cm, како ви се допаѓа , според вашата потреба ја определите должината Материјал : Виш СТП и метал buckel
Пакет се Вклучени : 1 пар на СТП кожа рачка, 2 компјутери.
Забелешка : Поради влијанието на снимањето агол и светлина, мала боја разликата е дозволено
Повратни информации :
Ние се стремиме кон позитивни Повратни информации за сите трансакции и ништо помалку од вкупниот детали продавачот оценка (НСД) на 5 Ѕвезда.
Ако сте задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите 5 ѕвезди. Ние srtive за 5 ѕвезди на услуги со наведување однапред нашите политики.Ако имате било какви проблеми или проблеми што со својата цел или проблеми, не пишуваат за нас и да ни даде можност да се обрати за вашите грижи прво пред да се даваат неутрален или негативен фидбек или ниска НСД. Ние ги остави сите позитивни повратни информации, кога се вративме на вашиот позитивен фидбек.
Плаќање & превозот
Можете да платите со користење на Visa, Master Card , Western Union и така натаму .Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел inclubing на превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Тип На Објект:
Кеси
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
СТП Кожа
Стил:
Моден
Рака Пад:
25inch
Бренд Име:
ДИВИТЕ МАЧКА
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
стп се справува со серија
боја:
Црвена, црна , црвена роза, сина , сива , каки
Големина:
47--75 см
моден стил:
Yes
Функција:
DIY изберете стил
MOQ:
1 парови
Еко-Пријателски:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..