• Продажбата
  • Ново
2017 нови Бакар круг триаголник мушка камен капка обетки Концизен Стил Совршен Круг Топката Dangle Обетки за Жени
zoom_in

2017 нови Бакар круг триаголник мушка камен капка обетки Концизен Стил Совршен Круг Топката Dangle Обетки за Жени

DEN 99.00 124.32

Износ
check Во продавницата.


Бакар круг триаголник мушка камен капка обетки
Обетки :
Вкупна Должина : 7cm(за )
Дијаметар на pendant : 2cm(за )
тежина : 11g/пар (за)

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZOUDKY
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Јануари
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Материјал:
Камен

Им се допаѓа и на купувачите..