• Продажбата
  • Ново
musiling Љубов Срцето Earring Природни Abalone Школка Капка Обетки Крои Додатоци Бохемски Шарм Жени, Девојки Накит 1 Пар
zoom_in

musiling Љубов Срцето Earring Природни Abalone Школка Капка Обетки Крои Додатоци Бохемски Шарм Жени, Девојки Накит 1 Пар

DEN 258.00 335.04

Износ
check Во продавницата.


Внимание, Ве Молам!
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
1. Ако плаќаат за сите ставки цената Ние не обезбеди следење на број за мали наредби.
2. Ако плаќаат за сите предмети цена > $10,Ние нудиме бесплатно следење на број за нарачка.
3.Ако плаќаат за сите предмети цена > $200, пакетот ќе се надгради и да се изразат превозот од DHL, или ЕМС .
Клиентите може да се меша цел различни стоки.
Количина : 1 парови
Големина на : (приближно)20x32 mm,Должина 50 mm
Тежина : (приближно) 7 грама/пар
Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Број На Модел На:
AA001030095
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Избор На Видови :
1 Видови
Стил:
Бохемски
Функција:
Исцелување Чакра Амајлија
Ocasion :
Партија / Топката / Свадбата
Потрошувачите :
Жени / Девојки
shippping:
Бесплатен превозот
Тежина:
7g/еез
Продажба На Чекање:
мало

Им се допаѓа и на купувачите..