• Продажбата
  • Ново
Жените Бохемски Круг рачно изработени Pendant Капка Dangle Кристал Eardrop Обетки
zoom_in

Жените Бохемски Круг рачно изработени Pendant Капка Dangle Кристал Eardrop Обетки

DEN 77.00 122.88

Износ
check Во продавницата.


Спецификации :
Круг pendant дизајн обетки, стилски и свежо.
Високо квалитетен материјал, парична казна изработка.
Направи што повеќе шармантна и привлечна.
Тип : Обетки
Пол : Жените
Стил : Мода
Материјал : Алуминиумски, Кристал
Прилики : Партија, Банкет, Подарок, Датира, Клуб, Секојдневниот Живот, Плажа, итн
Карактеристики : Тркалезна Форма, Eardrop, Круг Капка Обетки
Должина : 5cm/1.97" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки (Складирање Кутија Не се Вклучени)

Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Обетки
Бренд Име:
BLUELANS
Earring Тип:
Капка Обетки
Пол:
Жените
is_customized:
No
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Легура
Број На Модел На:
32021

Им се допаѓа и на купувачите..