• Продажбата
  • Ново
Кубен Циркони Бела Циркон 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Обетки
zoom_in

Кубен Циркони Бела Циркон 925 Фунта Сребрен Накит За Жените Свадба Обетки

DEN 404.00 792.00

Износ
check Во продавницата.


213

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
E0089-2
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Aisure
Стил:
Класичен
Метали Тип:
sliver
Техника:
рачно изработени
квалитет:
ААА Циркони
Главниот Камен Боја:
Пинк
Округот:
Кина

Им се допаѓа и на купувачите..