• Продажбата
  • Ново
Моден Свежи Гинко Лист Долго Капка Tassel Линија Обетки Жените Дама Накит За Подарок
zoom_in

Моден Свежи Гинко Лист Долго Капка Tassel Линија Обетки Жените Дама Накит За Подарок

DEN 41.00 65.28

Износ
check Во продавницата.


Спецификации :
Гинко лист дизајн, стилски и свежо.
Едноставна линија обетки, може да се покаже вашето лице и врат убавина.
Погодни за повеќе наврати, лесно да се совпаѓаат со облека.
Тип : Обетки
Пол : Жените
Стил : Мода
Материјал : Алуминиумски
Прилики : Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Секојдневниот Живот, итн
Карактеристики : Линија Форма Обетки, Капка Обетки, Гинко Лист Дизајн
Вкупна Должина : 10.5 см/4.13" (Прибл.)
Лист Големина : 0.9 cm x 0.9 cm/0.35" x 0.35" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 Пар Обетки

Парична казна или Моден:
Моден
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Бренд Име:
BLUELANS
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Број На Модел На:
32637
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Легура

Им се допаѓа и на купувачите..