• Продажбата
  • Ново
45 Парчиња/кутија Симпатична Kawaii Цвет Девојка Трудови Налепници Снегулки Гроздобер Романтична Љубов За Дневник Декорација Diy Scrapbooking Налепница
zoom_in

45 Парчиња/кутија Симпатична Kawaii Цвет Девојка Трудови Налепници Снегулки Гроздобер Романтична Љубов За Дневник Декорација Diy Scrapbooking Налепница

DEN 38.00 42.24

Износ
check Во продавницата.


[xlmodel]-[custom]-[39723] Опис на Производот Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Хартија Тежина За : 10g Боја Како што е Прикажано Големина 44mm * 44mm * 11mm Пакување Листа : 1 X налепница ( 45pcs/Кутија ) Забелешка :
Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ
поради боја приказ на различни монитори.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Број На Модел На:
Налепници
Возраст:
>3 години
Обликот:
NO
Бренд Име:
ТОЈ ДАО
Големина:
44 * 44 * 11mm
Материјал:
Хартија

Им се допаѓа и на купувачите..