• Продажбата
  • Ново
Кат Мозоци 110*300мм Туш Отпад Drainer SUS304 Бања Производи Потрошувачка Colander Нерѓосувачки Челик Кат Канализација DR078
zoom_in

Кат Мозоци 110*300мм Туш Отпад Drainer SUS304 Бања Производи Потрошувачка Colander Нерѓосувачки Челик Кат Канализација DR078

DEN 1231.00 1368.00

Износ
check Во продавницата.


Превозот И Ракувањето Со
Понекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вредност стигнат до некои вредност, луѓе кои не плаќаат данок не го купат од мене.
ние обично ги прогласи ниска вредност да помогне да се намали даноците законски, но неколку од сите мора да платите, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Бесплатен превозот доаѓа со САМО Економски превозот, нормално време на испорака е 15-30 дена, редовна пошта понекогаш трае 90 дена или повеќе за испорака, ако сте во брзање, ве молиме да плаќаат екстра превозот цена.
Бразил клиенти, ве молиме известете ја вашата CPF број, руски клиенти, ве молиме советувајте го вашето целосно име и презиме, тоа е неопходно.
Гаранција & Return
Предмети со проблеми со квалитетот ќе биде целосно или делумно враќање на парите, само треба да ми покаже проблемот со кратко видео или некои фотографии.
Ве молиме добро забелешка ние не прифаќа враќање на оштетени објекти како неточни користејќи или оштетени factitiously.
Враќање пакети се прифатени во рок од 14 дена по доставени за кои било причини, купувачите плаќаат за превозот цена.
За Повратни Информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и 5-star рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ќе биде многу ценет.
Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни информации лево. Ние сигурно ќе реши проблем за вас е на задоволително ниво.

Тип:
Канализација
Бренд Име:
Fevnd
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Плоштад
Големина:
Others
Број На Модел На:
DR007
Примена:
Кат
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
304 Од Не ' Рѓосувачки Челик

Им се допаѓа и на купувачите..