• Ново
Аудио 3.7 мм Леќа Мини CMOS Инфраред Ноќ Визија 1mp 720P 2mp 1080P AHD видео надзор Надзор и CCTV Безбедносна Камера Бесплатен Превозот
zoom_in

Аудио 3.7 мм Леќа Мини CMOS Инфраред Ноќ Визија 1mp 720P 2mp 1080P AHD видео надзор Надзор и CCTV Безбедносна Камера Бесплатен Превозот

DEN 1104.00

Износ
check Во продавницата.


Напомена : видео надзор камера doesnot содржи напојување, ако сакате да се купи моќ, кликнете на копчето за да го купите. Ви благодариме!
Сега ние ќе испрати USB LED Светло како бесплатен подарок за секоја цел за овој производ,ви Благодариме! (да се започне време е 29/3/2017)

Сензор Големина:
1MP 720P, 1080P 2MP
Хоризонтална Резолуција:
1200TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
боја:
Црна
Видео Формат На Компресија:
H. 264
Минимална Осветлување(Лукс):
0.01 ЛУКС(IR ЗА)
Димензии (L x W x D)(mm):
Мини
IR Растојание(м):
2m
is_customized:
No
Тип:
AHD Камера
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
85°
Напојување(V):
12v
тф-картичка:
Никој
Потрошувачка На Енергија(W):
12W
Технологија:
Pinhole
Број На Модел На:
TP-MN02
Мрежен Интерфејс:
Никој
Бренд Име:
TVPSii
Висока Дефиниција:
Никој
Инсталација:
Нормално
Стил:
Мини Камера
Специјални Функции:
Водоотпорен / Водоотпорна
Поддржани Оперативни Системи:
No
Аудио Излез:
1CH РКА
Леќа (mm):
3.7 mm
Напојување:
DC 12V 1А
боја:
Црна
Материјал:
Пластични
кабел:
кабел
Гаранција:
една година
Леќа:
3.7 mm

Им се допаѓа и на купувачите..