• Продажбата
  • Ново
Wholesale5pcs*41 Компјутери Плоштадот тебе леќи + ND Филтер за Полнење
zoom_in

Wholesale5pcs*41 Компјутери Плоштадот тебе леќи + ND Филтер за Полнење

DEN 2632.00 2957.28

Износ
check Во продавницата.

24 PCS Целосна & Дипломирал на Филтри : Материјал : Пластика;Обезбеди различна боја температура;боја температура е стабилна и тежината е мала. Вклучува најголемиот избор на популарни бои за контролирање на различни светлосни ефекти и корекција на боја. Користете комбинации на овие филтри за да се создаде различни ефекти, како што се кул ефекти, подобрување на тонот на кожата во портрети, појавување на амбиентниот, мамење баланс итн. Контрола на светлото и бојата, директно на вашиот необработени слики во времето на снимање;Задржи квалитетот на вашите слики без прекумерен пост продукција работа. 24 PCS Целосна & Дипломирал на Филтри :
Материјал : Пластика;Обезбеди различна боја температура;боја температура е стабилна и тежината е мала.
Вклучува најголемиот избор на популарни бои за контролирање на различни светлосни ефекти и корекција на боја.
Користете комбинации на овие филтри за да се создаде различни ефекти, како што се кул ефекти, подобрување на тонот на кожата во портрети, појавување на амбиентниот, мамење баланс итн.
Контрола на светлото и бојата, директно на вашиот необработени слики во времето на снимање;Задржи квалитетот на вашите слики без прекумерен пост продукција работа.
9 PCS Адаптер Прстени :
Исто филтер за сите ваши објективи-со само замена на адаптерот прстен.
Специјално дизајниран за вашиот камера за тесна и безбедна одговара. Не тетеравење или крст-провира.
1 PC Плоштадот Филтер Држач :
Филтер држач може да се одржи до три квадратни филтри во исто време овозможувајќи за употреба на светлина корекција или специјални ефекти.

Број На Модел На:
нови пристигнување
Тип:
УВ Филтер
Пакет:
No
Бренд Име:
Fasdga

Им се допаѓа и на купувачите..