• Продажбата
  • Ново
shhworldsea 5/30/100pcs Жичен 4 Pin Реле Монтажа База Приклучок за Носител на
zoom_in

shhworldsea 5/30/100pcs Жичен 4 Pin Реле Монтажа База Приклучок за Носител на

DEN 480.00 540.00

Износ
check Во продавницата.


5/30/100pcs Жичен 4 Pin Реле Монтажа База Приклучок за Носител на

Боја Име:
5pcs, 30pcs, 100pcs
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
0.3kg
Од Моќ:
50W
Материјал Тип:
пластични+бакар
Специјални Функции:
Висок квалитет
Име На Модел:
4pin реле socket
Бренд Име:
shhworldsea
Интерфејс:
HDMI
Напон:
12V
Објектот Големина:
6.3 mm

Им се допаѓа и на купувачите..