• Продажбата
  • Ново
10pcs 29mm Акрилик Школка Злато База Кабинет Knob Шкафот Салон се Справи со Спална соба Мебел Кујна Фиока Копчиња Повлекува
zoom_in

10pcs 29mm Акрилик Школка Злато База Кабинет Knob Шкафот Салон се Справи со Спална соба Мебел Кујна Фиока Копчиња Повлекува

DEN 464.00 527.52

Износ
check Во продавницата.

10pcs 29mm Акрилик Школка Злато База Кабинет Knob Шкафот Салон се Справи со Спална соба Мебел Кујна Фиока Копчиња Повлекува
Карактеристики : Материјал : Акрилик Дупка растојание : една дупка со Дијаметар : 29mm, Висина, 29mm Додаток : завртки вклучени Апликација : се Користи за фиока, кабинет, мебел рачки на вратите итн.
Слики :
Испорака :
1. Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 36 часа од вашето плаќање се примени.
2. Ве молиме имајте предвид дека продукти купени за време на викендите и банката празници се испратени следните работни дена.
3. Превозот во повеќето земји е потполно бесплатно, обично тоа треба цела 25-55 работни дена за сите на светот од страна на воздухопловната.
4. Можете исто така да изберете забрзана испорака, и треба да се обрне некои превозот надомест тогаш.
5. И имајте на ум дека international shipping цитати НЕ се вклучуваат било обичај такси (оние кои се на купувачите одговорност). Ние нема да го означи објектот како ПОДАРОК на сопствени форми, па ве молиме да се разбере дека.
Повратни информации :
Pls ни даде 100% позитивни повратни информации откако сте ја добиле на нашите производи, ќе многу го цениме тоа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми, ние веруваме дека комуникацијата е подобар начин да се реши вашиот проблем и да се направи сте задоволни.
Контакт :
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во најкраток можен рок во 24 часа.

Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
KUNGSPHAN
Материјал:
Акрилик
Стил:
Гроздобер
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
Дијаметар:
29mm
Вкупната висина:
29mm

Им се допаѓа и на купувачите..