• Продажбата
  • Ново
200PCS 0402 1005 5% 2.7 К 3K 3.3 К 3.6 К 3.9 К 4.3 К 4.7 К 5.1 К 5.6 К 6.2 K 1/16W SMD отпор
zoom_in

200PCS 0402 1005 5% 2.7 К 3K 3.3 К 3.6 К 3.9 К 4.3 К 4.7 К 5.1 К 5.6 К 6.2 K 1/16W SMD отпор

DEN 32.00 33.60

Износ
check Во продавницата.


Ви благодариме за вашата посета!
Имаат добро време!

боја:
2K7, 3K, 3K3, 3K6, 3K9, 4K3, 4K7, 5K1, 5K6, 6K2
Бренд Име:
Х. Т. krqin
Број На Модел На:
0402
Големина:
SMD
Материјал:
Керамика
Обликот:
Стандард
Пакет:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..