• Продажбата
  • Ново
1000pcs 3*150 Авто-Заклучување Најлон Кабел Врски Пластични Кабел Вратоврска Големина Жици Додатоци
zoom_in

1000pcs 3*150 Авто-Заклучување Најлон Кабел Врски Пластични Кабел Вратоврска Големина Жици Додатоци

DEN 86.00 86.40

Износ
check Во продавницата.


МАТЕРИЈАЛ
Најлон PA66,94 V-2 сертифицирани од страна на УЛ.Топлина-отпор,за контрола на ерозија,insulate добро и не се склони да возраста.
ТЕМПЕРАТУРАТА НА РАБОТА
-35°C~85 °C
БОЈА
Природни(или бела,стандардна боја),УВ црна и други бои се достапни како што се бара.

ОБЈЕКТОТ. НЕМА.
L
W
(MM)
Пакет Дијаметар E(MM)
Мин. Јамка Затегнувачка Цврстина
ИНЧ
ММ
LBS
КИЛОГРАМИ
3*150
6.0"
150
1.9
2-35
14
6.5
6.0"
150
2.2
2-35
14
6.5
6.0"
150
2.5
2-35
18
8
Превозот :
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена
Се истакна : Fedex Можеби полнење ракување со обвиненија во вашата земја, ние не сме одговорни за оваа пријава.
Плаќање :
Начин на плаќање на Aliexpress Проверете тука
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

боја:
W 1point9MM, W 2point2MM, W 2point5MM
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
3*150
Тип:
Авто-Заклучување

Им се допаѓа и на купувачите..