• Ново
100pcs/многу 2017 нови 6 боја 11.8 инчен(50lbs) 3x300mm Мрежа Најлон Пластични Кабел Жица Zip Вратоврска Папочната Врвка
zoom_in

100pcs/многу 2017 нови 6 боја 11.8 инчен(50lbs) 3x300mm Мрежа Најлон Пластични Кабел Жица Zip Вратоврска Папочната Врвка

DEN 264.00

Износ
check Во продавницата.


Производи име : најлон кабел вратоврска 3x300
Производи опис :
1 : 100% сосема нов и висок квалитет
2 : Боја вкупно : црвена, жолта, сина, зелена, бела,црна,6 боја за вашата изберете, pls изберете боја пред u цел.
3 : Големини : 3.0 X300mm(11.8 инчи)
4 : Количина : 100pcs
5 : Материјал : Nylon66,94 V-2
6 : Температурата на работа : -55 степен на + 85degree
7 : Затегнувачка цврстина : 40lbs(18 KGS)
8 : Ширина : 3.0 mm
9 : Должина : 11.8 инчен(300мм)
10 : Запаливост : Пламен Retardant
11 : Производство спецификација : ISO9002
12 : Одобрување : UL Одобрени
13 : Количина : 1 пакет(100pcs)
14 : Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет содржина
(Количество x ширина x должина x боја )
100pcsx3.0mmx300mmx црвена боја, pls изберете боја пред u цел
100pcsx3.0mmx300mmx жолта боја, pls изберете боја пред u цел
100pcsx3.0mmx300mmx сина боја, pls изберете боја пред u цел
100pcsx3.0mmx300mmx зелена боја, pls изберете боја пред u цел
100pcsx3.0mmx300mmx бела боја, pls изберете боја пред u цел
100pcsx3.0mmx300mmx црна боја, pls изберете боја пред u цел
Вкупна КОЛИЧИНА : 100 PCS
Слика :
Производи каталог :

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
5X300
Тип:
Авто-Заклучување

Им се допаѓа и на купувачите..