• Ново
10pcs бесплатен превозот GSM/GPRS/3G Внатрешните плочки на табла антена 1.13 линија 15cm долго IPEX конектор(3DBI) Мали PCB антена
zoom_in

10pcs бесплатен превозот GSM/GPRS/3G Внатрешните плочки на табла антена 1.13 линија 15cm долго IPEX конектор(3DBI) Мали PCB антена

DEN 174.72

Износ
check Во продавницата.


Опис на производот
10pcs GSM/GPRS/3 G Внатрешните плочки на табла антена 1.13 линија 15cm долго IPEX конектор(3 DBI) Мали PCB антена
2 G на 3 G IPEX антена
A. Електрични Карактеристики S. W. R. Отпорност 50 Ohm Б. Материјал Материјал на Радијатор PCB Конектор Тип I-Pex или I-Pex компатибилен C. Животната средина Операција Температурата од - 30 °C - + 85 °C, Температура на Чување - 30 °C - + 85 °C
Ние нудиме најдобра цена и квалитет за увозниците целиот свет .Ние се специјализираат во
електронски компоненти и мобилен телефон замена на делови над 10 години. Ние обезбедуваме
производи со висок квалитет, конкурентни цени и брза испорака до награда добар reputatio. GSM/GPRS/3 G антена
Имаме илјадници директен извор добавувачи.Сите модели се во парк.Ако ви треба голема количина GSM/GPRS/3 G антена
, ве молиме контактирајте со нас за да добиете попуст.Ние ќе понудиме најдобрите pirce за вас.
По продажба на услуги
1.Ние нудиме 60days гаранција за квалитет за сите производи.
2. Ние ќе го замени за вас слободно, ако не постои човек направи проблем.
3. Треба да им се понуди дел не на производи и цел не кога
имате било какви прашања во врска со предмети.
1.Сите се враќа треба да бидат направени во гарантен peroid.
2.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати предметите.
3.Ние може само да го прифати враќањето пратка на пошта пост.
1.Ние нудиме различни видови на превозот опции , вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex , EMS ,итн.
2.Ние ќе разговараме за превозот детали со нашите клиенти, и да го изберат најдобрата опција,
и тогаш им помогне на превозот.

Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Stanard
Моќ Дисипација:
Stanard
Температурата На Работа:
Stanard
Број На Модел На:
GSM/GPRS/3G антена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTVXO
Тип:
модул
Продавница Ну:
826019

Им се допаѓа и на купувачите..