• Ново
5A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Чекор Надолу Модул XL4015
zoom_in

5A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Чекор Надолу Модул XL4015

DEN 87.36

Износ
check Во продавницата.


започнете
крајот

Тип:
Регулатор На Напон
Температурата На Работа:
XL4015
Бренд Име:
WAVGAT
is_customized:
Yes
Напон:
XL4015
Број На Модел На:
XL4015
Моќ Дисипација:
XL4015
Состојба:
Нови
Примена:
XL4015

Им се допаѓа и на купувачите..