• Продажбата
  • Ново
НОВИ Инјектор за Гориво За Mazda Miata 1.8 L & Ford Escort Kia Sephia Меркур 1.8 L L4 OE 195500-2180 1955002180 Проток на Млазницата Инјектирање
zoom_in

НОВИ Инјектор за Гориво За Mazda Miata 1.8 L & Ford Escort Kia Sephia Меркур 1.8 L L4 OE 195500-2180 1955002180 Проток на Млазницата Инјектирање

DEN 684.00 719.52

Износ
check Во продавницата.


Вистински Бренд Defus Инјектор За Гориво За Mazda Miata 1.8 L Оем 195500-2180 1955002180 Висок Квалитет На Протокот Исти Млазницата Топла


Miata-Година:
1993,1994,1992,1995,1990,1997,1991,1999,1996
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Mazda Модел:
Miata
Објектот Должина:
Standard
Материјал Тип:
Метал пластика
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DEFUS
Автомобил Производител:
Mazda
Големина:
OEM Standard Size
ОЕМ:
195500-2180
Другиот Дел Број:
1955002180
Fitment:
За Mazda Ford Kia
плаќање:
онлајн
Место на orinal:
Кина Guangdong(Копно)
Предност:
фабриката за директна продажба
Објектот:
гориво инјектор млазницата
Пакување:
Стандард пакување

Им се допаѓа и на купувачите..