• Ново
15 Индустриски LCD Монитор 15 инчен Плоштадот TFT Самостоен HD-МИ LCD монитор 1024*768 Пиксели видео надзор со BNC/РКА/VGA/HD-
zoom_in

15 Индустриски LCD Монитор 15 инчен Плоштадот TFT Самостоен HD-МИ LCD монитор 1024*768 Пиксели видео надзор со BNC/РКА/VGA/HD-

DEN 8640.00

Износ
check Во продавницата.


Информации За Производот
Спецификациите на 15 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF15 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1024*768 Разлика од 400 : 1 Светлината 500cd/м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево/десно) : 160°(80°/80°)
Вертикална(до/надолу) : 160°(80°/80°) Фреквенција(H/V) 30~80 KHz, 60-75 Hz Осветлување LED светлото Јазик
Кинески, Англиски, Francais, Италијански, Германски, Свет,
Руски итн. Боја на системот PAL/ NTSC потрошувачка на Енергија Работа Темп -20-60°C Операција RH 20%-80% се Следи Големината на Активната Област/Display Област Пакет 5 Pcs во еден пакет Интерфејс HD-MI/BNC/VGA/AV/USB Приклучок АУ,ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА plug достапни оперативен систем
DOS/Прозорец 9 X,ME,2 K,XP,Vista 7, NT, CE,LINUX, Mac
win7 win8 win10 Боја Црна Материјал метал /alumium
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Производ Екранот
Друг Производ
Предност
Трговски информации
Димензија :
Персоналните инсталирате
VESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталација
Тест&производство :
Апликации

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Следење
Бренд Име:
badgleymischka
Големина На Дисплеј :
15 инчен
Контрастот:
1000
Резолуција:
1024*768
Осветленоста:
500 cd/m2
Интерфејс :
VGA/DC PORT/RS232(Друга опција
Моќ Интерфејс :
DC Авијација Глава
Влажност :
5.5% -95.5% не-кондензирање
Екран На Допир:
5 Жици Екран На Допир
Температурата На Работа:
-25--75
сертификација:

Им се допаѓа и на купувачите..