• Ново
Бесплатен Превозот за 0,7 m PVC материјал воздух запечатени гумени Марс балон за играчка спорт
zoom_in

Бесплатен Превозот за 0,7 m PVC материјал воздух запечатени гумени Марс балон за играчка спорт

DEN 10560.00

Износ
check Во продавницата.


100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Објектот тип воздух запечатени Надувување балон Марс
Име на производ
Бесплатен Превозот за 0,7 m PVC материјал воздух запечатени гумени Марс балон за играчка спорт
Материјал
пвц
Големина
0,7 метри
цената вклучува
компресор,песок торба,јаже.стрела
погоден за
Партија, свадба, промоции и така натаму.
Превозот Совети
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.
Payment Terms
1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
2. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Освен некои земји и APO или FPO адреси.
2.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
3.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Бренд Име:
BingoQiMO
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
BG-S0261
Спорт:
Гимнастика
Димензии:
0,7 метри
Функција:
Развивање На Креативноста
Тип:
балон
дизајн:
балон
Име:
Бесплатен Превозот за 0,7 m PVC материјал воздух запечатени надувување балон Марс
Големина:
0.7 m
Материјал:
ПВЦ
Гаранција:
3 Години
Рок на плаќање:
ТТ Wester Унија Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Додатоци:
јажиња, амбалажа кеса, поправка колекции

Им се допаѓа и на купувачите..