• Ново
отворено за играње играчки за деца 30/50/100 Г Форма Змејот Летечкиот Линија Полиестер Бела Линија blk Одбор Змејот Летечкиот Додатоци Алатки
zoom_in

отворено за играње играчки за деца 30/50/100 Г Форма Змејот Летечкиот Линија Полиестер Бела Линија blk Одбор Змејот Летечкиот Додатоци Алатки

DEN 144.00

Износ
check Во продавницата.


Спецификација :
Име на производ : D : D Форма Змејот Летечкиот Линија
Линија Боја : бела
Линија Одбор Боја : црна
Материјал : пластични + полиестер
Вкупно Линија Lenght : 30/50100m
Карактеристики :
Добро за единечен или двоен линија употреба.
Тоа е високо-квалитетен и иновативен летање алатка за kites.
D облик дизајн може да се направи на змејот повеќе лесна контрола и лета.
Разумен структура, силни и издржливи, не се скрши лесно.
Пакетот вклучува :
1 x Д Форма Змејот Летечкиот Линија
За вашето Задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако одберете бесплатен превозот,Ние ќе го задржи правото за промена на конкретна компанија.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашите производи е прегледан.
Ве молиме имајте предвид дека,Купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,Брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.

Бренд Име:
двор
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Возраст Опсег:
> 8 години
Спорт:
Скејтбординг
Димензии:
30/50/100
Функција:
Алчни/Движење Способност Развој
Број На Модел На:
YDT211
Пол:
Унисекс
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Бар-кодот:
No
дизајн:
Д Форма
Тип:
Змејот Летечкиот Линија
Име:
Д Форма 100 Змејот Летечкиот Линија
боја на линија:
Бела
линија одбор боја:
Црна
Материјал:
пластични + полиестер
Вкупно Линија Lenght:
30/50/100

Им се допаѓа и на купувачите..