• Продажбата
  • Ново
1000 Парчиња/многу Метални Игли Златна Sliver Црна, Сива Gourd Круша Форма за Безбедност на Метал Клипови Наоди се Вклопуваат Brooch За Облека Ознака
zoom_in

1000 Парчиња/многу Метални Игли Златна Sliver Црна, Сива Gourd Круша Форма за Безбедност на Метал Клипови Наоди се Вклопуваат Brooch За Облека Ознака

DEN 367.00 431.52

Износ
check Во продавницата.

Детали За Производот
Точка Име : Безбедност Pin
Боја : Sliver Црна Златна Анти Бакар Сива
Материјал : Олово и Никел
Големина : 22mmx9.8мм
Дебелина : 2.3 mm
Количина : 1000 Парчиња/Многу

Големина:
22mm
Тип На Објект:
Безбедност Иглички
Материјал:
20160066
Материјал:
Цин легура
Количина:
1000 Парчиња
боја:
црна златна сива бакар сребро.
Обликот:
gourd
Pin форма:
Кратуна

Им се допаѓа и на купувачите..