• Продажбата
  • Ново
Лав Главата Нови Пристигнување Ѕид Decals Оркестарот Отстранлив Животинско Декорација Прилагодено Боја се Достапни Ѕид Налепници Црн Ѕид Mural ZA420
zoom_in

Лав Главата Нови Пристигнување Ѕид Decals Оркестарот Отстранлив Животинско Декорација Прилагодено Боја се Достапни Ѕид Налепници Црн Ѕид Mural ZA420

DEN 431.00 574.56

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по барање) Големи : 56 см широк x 63 см висок
Заврши големина е зависи како да plaste тоа , ќе биде поголема или помала.

боја:
црна, сина, сива, зелена, розова, црвена, бела, прилагодено боја
Големина:
56x63cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Животните
Број На Модел На:
ZA420
Материјал:
ПВЦ

Им се допаѓа и на купувачите..