• Продажбата
  • Ново
Спортски Стил Винил Ѕид Decals Карате Удар Отстранлив Дома Декор Дневна Соба Висок Квалитет Топло Боречка Вештина Налепница Позадина ZA412
zoom_in

Спортски Стил Винил Ѕид Decals Карате Удар Отстранлив Дома Декор Дневна Соба Висок Квалитет Топло Боречка Вештина Налепница Позадина ZA412

DEN 335.00 446.40

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Nontoxic ПВЦ која е пренослив без остатоци останува на површината големина (custom sizes достапни по барање) Медиум : 42cm широк x 53cm високи Големи : 56 см широк x 71 cm високи
Заврши големина е зависи како да plaste тоа , ќе биде поголема или помала.

боја:
Црна, Прилагодено Боја
Големина:
42x53cm, 56x71cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Тема:
Портрет
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZA412
Материјал:
ПВЦ

Им се допаѓа и на купувачите..