• Продажбата
  • Ново
Funlife Елитното Огледало паста DIY креативни обичај 26 големи букви злато огледало налепници ѕид налепница дома декор трговија MSL001g
zoom_in

Funlife Елитното Огледало паста DIY креативни обичај 26 големи букви злато огледало налепници ѕид налепница дома декор трговија MSL001g

DEN 930.00 1824.00

Износ
check Во продавницата.

Материјал : гласачко место пластични Ткаенина главна компонента : гласачко место пластични Ткаенина главна компонента на содржината : 100 Одделение; супериорен производ Функција : водоотпорен, разубават декорација Стил : Шаблон тип на Производот Категорија : Mural Спецификации : злато, сребро 26 големи букви Бизнис код : MSL000 G Боја : огледало сребро (боја слична на огледало) огледало злато Карактеристики : убава, лична, стилски DIY лесно да се замени за да се отстрани Карактеристики Огледало на Ѕидот Налепници 1 заштита на животната средина, водоотпорен, корозија-отпорни. 2 декоративни огледало, и како чисто огледало, и огледало во близина на истата, за да се постигне совршен декоративен ефект. 3 едноставен и елегантен, полни со ритам, се прошири чувство на простор.

Стил:
Креативните
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Пластични
Шема:
Огледало Површина Ѕид Налепница
Број На Модел На:
MS361014T
Тема:
Шема
Бренд Име:
funlife

Им се допаѓа и на купувачите..