• Продажбата
  • Ново
Девојка Очила Долга Коса Ѕид Налепници Nontoxic ПВЦ Позадина Убава Жена Убавина Ѕид Тетоважа Топла Продажба на DIY Mural SA271
zoom_in

Девојка Очила Долга Коса Ѕид Налепници Nontoxic ПВЦ Позадина Убава Жена Убавина Ѕид Тетоважа Топла Продажба на DIY Mural SA271

DEN 239.00 318.72

Износ
check Во продавницата.

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
28cm X 41cm
57cm X 84cm
73cm X 107cm
Оваа Decals Се Одлични За Украсување На Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

боја:
црна, виолетова, бела, прилагодено боја
Големина:
57X84cm, 28X41cm, 73X107cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SA271
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Им се допаѓа и на купувачите..