• Продажбата
  • Ново
Кујната е Срцето на Домот Писмо Шема Ѕид Налепница ПВЦ Отстранлив Дома Декор DIY ѕид уметност MURAL дома декор
zoom_in

Кујната е Срцето на Домот Писмо Шема Ѕид Налепница ПВЦ Отстранлив Дома Декор DIY ѕид уметност MURAL дома декор

DEN 48.00 79.68

Износ
check Во продавницата.


Нова Кујна е Срцето на Домот Писмо Шема Ѕид Налепница ПВЦ Отстранлив Дома Декор DIY ѕид уметност MURAL

Бренд Име:
БОЈА CASA
Стил:
Модерна
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ZYVA-8305-NA
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
Винил
Производ големина:
57*14cm
Заврши Големина:
66*15cm(26*6)
is_customized:
yes
Функција:
3D Налепница

Им се допаѓа и на купувачите..