• Продажбата
  • Ново
Отворено Антички Месинг Ѕид Светилка Американски LED Дизајн Стакло Ѕид Sconce Месинг боја на Ѕидот Осветлување Светилка Ѕид Загради Осветлување
zoom_in

Отворено Антички Месинг Ѕид Светилка Американски LED Дизајн Стакло Ѕид Sconce Месинг боја на Ѕидот Осветлување Светилка Ѕид Загради Осветлување

DEN 4278.00 4503.36

Износ
check Во продавницата.

Отворено Антички Месинг Ѕид Светилка Американски LED Дизајн Стакло Ѕид Sconce Месинг боја на Ѕидот Осветлување Светилка Ѕид Загради Осветлување
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .

Wattage:
16-20W
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Жолта
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
Тело Материјал:
Кристално
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Карактеристики:
Декоративни
Гаранција:
3Years
Е Светилки Вклучени:
Yes
Сенка Ветер:
До & Долу
Примена:
Кревет Во Соба
Стил:
Арт Деко
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E14
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
SY1104/1L
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Материјал:
Бакар

Им се допаѓа и на купувачите..