• Продажбата
  • Ново
1 пар Замена на Покривот Железнички Рек Калапи Клип Покрие Snap За Mazda 2 3 6 CX5 CX7 Пад на превозот
zoom_in

1 пар Замена на Покривот Железнички Рек Калапи Клип Покрие Snap За Mazda 2 3 6 CX5 CX7 Пад на превозот

DEN 33.00 38.40

Износ
check Во продавницата.

Материјал : Пластични Боја : Црна Fitment : За Mazda 2 - 2007-2014 За Mazda 3 - 2003-2015 За Mazda 6 - 2002-2015 За CX5 - 2012-2015 За CX7 - 2006-2012 За CX9 - 09/2009-2015 Карактеристики : Замена Трајни Големина : 5.3*1.3 см/2.09"*0.51" Количина : 2 парчиња Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 2 парчиња x Покривот Железнички Клип Маска

Бренд Име:
Тирол
Име На Модел:
45266
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Хром Стил
Материјал:
Пластични

Им се допаѓа и на купувачите..