• Продажбата
  • Ново
автомобил стил chorme покрие chormium стил на светилките аспираторот опфаќа за ranger T7 авто додатоци скратува покритие одговара за форд ренџер T7
zoom_in

автомобил стил chorme покрие chormium стил на светилките аспираторот опфаќа за ranger T7 авто додатоци скратува покритие одговара за форд ренџер T7

DEN 4788.00 5040.00

Износ
check Во продавницата.


целиот сет покрие скратува автомобил стил chouimin стил одговара за ranger t7 2015-2017
quantites : 17pcs/set
боја : chormed боја
погодни за : ranger T7 2012015-2017

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
LHC02
Материјал:
ABS
Бренд Име:
CITYCARAUTO
Модел Година:
2015-2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
0inch
Автомобил модел:
RANGER T7 2015-2017
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
1.5kg
Објектот Должина:
55inch
Специјални Функции:
Светилка Капи

Им се допаѓа и на купувачите..