• Продажбата
  • Ново
Автомобил ABS Хром покривање на вратите назад опашка задни светла светилка рамка дел За Toyota Prado FJ150 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година 4pcs
zoom_in

Автомобил ABS Хром покривање на вратите назад опашка задни светла светилка рамка дел За Toyota Prado FJ150 2010 2011 2012 2013 2014 2015 година 4pcs

DEN 1563.00 1755.84

Износ
check Во продавницата.


1) . Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
2 ) . Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др.Ние ќе ги испратите вашите производи на време и да имаме следење на број автоматски.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил. Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст.
3 ) .Ако е потребно, можете да оставите порака да ни каже колку ти би сакал да пишувам за пакетот.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне.
1) . Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.
2) . Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.
1) . Вашето мислење е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1cm
Специјални Функции:
Безбедност и заштита на
Автомобил модел:
prado fj150
Објектот Висина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Тежина:
0.68kg
Материјал:
ABS
Модел Година:
2010-2016
Име На Модел:
APTFP8273
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Должина:
1cm

Им се допаѓа и на купувачите..