• Ново
Лесна Челик Кабинет Кутии Hasp Заклучување Натоварени Latch Фати Toggle Брави За Лизгачки Прозорец Хардвер
zoom_in

Лесна Челик Кабинет Кутии Hasp Заклучување Натоварени Latch Фати Toggle Брави За Лизгачки Прозорец Хардвер

DEN 575.04

Износ
check Во продавницата.


100% Сосема Нов Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Тон Вкупната Големина (Со Штрајк) : 5.7 x 2.1 x 1cm/ 2.24" x 0.82" x 0.39" (Dxšxv) Монтажа Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.19" Две Монтажа Дупка со Дијаметар : 13mm / 0.51" Фит за Заклучување Дупка со Дијаметар : 6mm / 0.23"

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
VF2017030036

Им се допаѓа и на купувачите..