• Продажбата
  • Ново
СИТЕ што ВИ ТРЕБА Е ЉУБОВ Романтична Љубов Картички Симпатична Честитки и Плик Сет за Роденден и Валентин Ден Подароци
zoom_in

СИТЕ што ВИ ТРЕБА Е ЉУБОВ Романтична Љубов Картички Симпатична Честитки и Плик Сет за Роденден и Валентин Ден Подароци

DEN 40.00 43.20

Износ
check Во продавницата.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.21 $1.38
$1.46 $2
$2.82 $3.62
$2.71 $3.3
$2.04 $2.62
$1.14 $1.29
$1.29 $1.55
$1.22 $1.28
wy-приклучок-крај
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable). Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн.Освен Некои Далечна Земја. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
Цената се однесува за 1 картичка +1 плик, можете да изберете стил ви се допаѓа.
Големина : 87*78mm-Картичка; 93*84mm-Плик
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака.

Број На Модел На:
N-GC-01
Тип:
Прозорецот Плик
Големина:
87*78cm
Материјал:
Обична Хартија
Употреба:
подарок плик

Им се допаѓа и на купувачите..