• Продажбата
  • Ново
FD84 Бесплатен превозот Црвено Bowtie Tuxedo Миленичиња Куче Подигнат Со Поводник Прилагодливи Безбедност Прошетка Подигнат Вест Господин Одговараат на Бо
zoom_in

FD84 Бесплатен превозот Црвено Bowtie Tuxedo Миленичиња Куче Подигнат Со Поводник Прилагодливи Безбедност Прошетка Подигнат Вест Господин Одговараат на Бо

DEN 311.00 378.72

Износ
check Во продавницата.


FD84 Мода Црвено Bowtie Tuxedo Миленичиња Куче Подигнат Со Поводник Прилагодливи Безбедност Прошетка Подигнат Вест Господин Одговараат Момче Куче
Спецификација
Сосема нов и висок квалитет на Мека Најлон материјал,да ги задржи вашиот кутре повеќе СИМПАТИЧНА Хуманизирано дизајн на текстил,го прави вашето домашно милениче повеќе убави,модерни и различни
Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. XS : Должина 125 CM Биста 20 CM-28 CM S : Должина 125 CM Биста 26 CM-42 CM M : Должина 125 CM Биста 30 CM-46 CM L : Должина 125 CM Биста 34 CM-50 CM (ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради mannual measurance) Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Тип:
Harnesses
Бренд Име:
Dogbaby
Шема:
Цврста
Сезоната:
Пролет/Лето
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Материјал:
Најлон
Функција:
Отцепување
Тип:
Кучиња
Шема:
господин одговараат на
боја:
Црна
Големина:
XS, S, M,L
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Сите сезоната
Бесплатен превозот :
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..