• Продажбата
  • Ново
Нови Пристигнување Бесплатен превозот 200PCS 22pin флексибилен кабел за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin Flex воз
zoom_in

Нови Пристигнување Бесплатен превозот 200PCS 22pin флексибилен кабел за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin Flex воз

DEN 1529.00 1680.00

Износ
check Во продавницата.


Нови Пристигнување Бесплатен превозот 200 PCS 22pin флексибилен кабел за Starline A6/A9/ A91/B9 LCD дисплеј 22pin Flex воз

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
3cm
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
зебра ленти
Име На Модел:
22pin A91
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Висина:
1cm

Им се допаѓа и на купувачите..