• Продажбата
  • Ново
100pcs 22pin флексибилен кабел за Starline A91 A61 B9 A9 LCD дисплеј 22pin Flex воз кабел бесплатен превозот
zoom_in

100pcs 22pin флексибилен кабел за Starline A91 A61 B9 A9 LCD дисплеј 22pin Flex воз кабел бесплатен превозот

DEN 929.00 1056.00

Износ
check Во продавницата.


22pin флексибилен кабел за Starline A91 A61 B9 A9 LCD дисплеј 22pin Flex воз кабел 100pcs бесплатен превозот

Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Должина:
3cm
Материјал Тип:
зебра ленти
Бренд Име:
HKSZXintengli
Објектот Ширина:
2cm
Специјални Функции:
зебра ленти
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
A91 Зебра Ленти
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE

Им се допаѓа и на купувачите..