• Продажбата
  • Ново
бесплатен превозот Grommets гас дупка завртка Навој врска отворот DIY кожа занает торба појас дел хардвер рачно изработени тока кука
zoom_in

бесплатен превозот Grommets гас дупка завртка Навој врска отворот DIY кожа занает торба појас дел хардвер рачно изработени тока кука

DEN 1003.00 1056.00

Износ
check Во продавницата.


цената е за 10 парчиња

големина на околу 16*9mm
дебелина погоден за 3,5 мм
молиме забележете : можеби таму е малку гребнатини на
површината. поради судир кога превозот .

Тип На Објект:
Grommets
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
32400000001
Бренд Име:
nefidova
Стил:
Отворот
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
16*9MM
ПОВРШИНА:
Хром Позлатен

Им се допаѓа и на купувачите..