• Продажбата
  • Ново
1pcs 4 Pin WP Надворешни Банана џек Говорникот Засилувач Жица Клип Аудио Приклучок WP4-19 4Pole LED Пролет Терминал Префрлате
zoom_in

1pcs 4 Pin WP Надворешни Банана џек Говорникот Засилувач Жица Клип Аудио Приклучок WP4-19 4Pole LED Пролет Терминал Префрлате

DEN 34.00 47.52

Износ
check Во продавницата.

Прочитајте Пред да го Купат Драги пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro). Па ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако вашата цел повеќе од $5. Или pls сплит вашата нарачка, можете да поднесете повеќе од 2 наредби да бидете сигурни дека вашата секоја цел помалку од $5. Ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail/Ali Express Стандард на Превозот, ако сакате целосна следење на информации. Ви благодариме за вашата поддршка! Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. • Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области. Општи пристигнување време табела е прикажан подолу за вашата оценка : • Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Но предмети мора да се врати во фабричка состојба. Ве молиме контактирајте со нас однапред и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати. • Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. • Ако објектот е неисправна на 12 месеци, ние, исто така може да нудат услуга за замена, но ќе мора да плаќаат за дополнителни превозот на трошоците.

Тип На Објект:
Говорникот Додатоци Колекции

Им се допаѓа и на купувачите..