• Продажбата
  • Ново
Gdgydh Високи Потпетици Летни Чевли Транспарентен Јасно Глуждот Чизми За Жените се Отвори Пети Дебели Потпетици Жените Чевли Назад Патент Големина 40
zoom_in

Gdgydh Високи Потпетици Летни Чевли Транспарентен Јасно Глуждот Чизми За Жените се Отвори Пети Дебели Потпетици Жените Чевли Назад Патент Големина 40

DEN 1322.00 2543.04

Износ
check Во продавницата.


Нашиот производ жените големина стандард (грешка -1 да 1cm)
US4.5=EUR35 Одговара Нозе 22.5 cm
US5.5=EUR36 Одговара Нозе 23cm
US6.5=EUR37 Одговара Нозе 23.5 cm
US7.0=EUR38 Одговара Нозе 24cm
US8.0=EUR39 Одговара Нозе 24.5 cm
US8.5=EUR40 Одговара Нозе 25cm
US9.5=EUR41 Одговара Нозе беа 25,5 см
US10=EUR42 Одговара Нозе 26cm Забелешка : 1,Ние треба да се напише на ниска цена на pcakge,и ја прати како подарок. 2,Имаат превозот начин : Aliexpress превозот,Кина пост,Сингапур пост,epacket,e-ems,EMS,DHL,Aremax.., Ако треба и други начини , ве молиме контактирајте со нас.
црна глуждот чизми,мартин чизми,кожени чизми,жените outwear,женска глуждот чизми високи потпетици,чизми жените,женска чизми високи потпетици,зимски чевли,мотоцикл ракавици,дебели потпетици,жена чевли,високи потпетици чевли 2016 година нови,модни чевли,чизми за есен,платформа чизми,чизми,жени чизми 2016 година,жените чизми високи потпетици платформа
Лето Чевли Жените Чизми Високи Потпетици
Со Gdgydh
Пета висина : околу 11 cm
Платформа висина : околу 1 cm
Бои : Arpicot
Сезона : Пролет,Лето,Есен
Димензии (Евра) : 35, 36, 37, 38, 39, 40

Чевли Големина:
4.5, 5.5, 6.5, 7, 8, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Бренд Име:
Gdgydh
Insole Материјал:
PU
Горниот Материјал:
ПВЦ
Вратило Материјал:
ПВЦ
Подигнете Тип:
Основни
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Моден Елемент:
Патент
Број На Модел На:
Gdgydh193 8
Платформа Висина:
0-3cm
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Сезоната:
Лето
Пета Тип:
Плоштад пета
Затворање Тип:
Zip
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Бои:
Црна
ЕУР големина:
35.36.37.38.39.40
Сезоната:
Пролет,Лето,Есен
Моден Елемент:
Плоштад пета,Платформа
Повод:
Партија,Канцеларија,Неврзан
зима жените чизми:
пролетни чизми жени
моден жените чизми:
Жените Чизми Високи Потпетици
Процесот:
Шиење
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените

Им се допаѓа и на купувачите..