• Продажбата
  • Ново
Жените Глуждот Чизми Платформи Чевли Жената Високи Потпетици Внатре Висина Зголемување на Faux велур Чизми Чипка Патики 35-39
zoom_in

Жените Глуждот Чизми Платформи Чевли Жената Високи Потпетици Внатре Висина Зголемување на Faux велур Чизми Чипка Патики 35-39

DEN 965.00 1286.40

Износ
check Во продавницата.


"Големина На Табелата
Кога ќе нарачате ,ве молиме да обрнете внимание на следниве точки !
1.За практичноста на транспорт, пакувањето е пластична пена, пакување,, не кутија!
2. За Русија Превозот : ве Молиме дајте ни (Три збор) полно име !
Ве молиме изберете ја вашата чевли големина според оваа табела!
Затоа што луѓето во различни земји имаат различни чевли големина, па ако вашата нога е поширок или подебел ,јас препорачувам ќе е подобро да се избере поголем големина
Со цел да се избере најсоодветната големина за вас,најдобар начин е тоа што можете да ми кажете на вашата нога должина,а потоа јас да изберете големина за вас!
(можете исто така да додадете белешки за цел, да ми кажете на вашата нога должина и нога широк!)
здраво мојот драг пријател, го поздравуваме вашиот покровителство, ве молиме според мојата големина на табелата, изберете за да одговараат на вашите големина, ве молиме проверете, ви благодариме
Прирачник за мерење, about2-3мм грешка, ве молиме да се разбере.(Нога должина мерење додадете Помеѓу 0,5-1cm)
225 MM=ЕВРА големина 35=НАС големина 5
230 MM=ЕВРА големина 36=НАС големина 5.5
235 MM=ЕВРА големина 37=НАС големина 6
240 MM=ЕВРА големина 38=НАС големина 6.5
245 MM=ЕВРА големина 39=НАС големина 7
250 MM=ЕВРА големина 40=НАС големина 7.5

Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Шаблон Тип:
Цврста
Подигнете Висина:
Глуждот
Моден Елемент:
Платформа
Сезоната:
Зима
Подигнете Тип:
Основни
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Број На Модел На:
Жените Глуждот Чизми
Горниот Материјал:
Faux Велур
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Бренд Име:
pinyue
Вратило Материјал:
Faux Велур
Платформа Висина:
3-5cm
Обвивка Материјал:
Lycra
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Големина:
35--39
Чевли:
жена чевли
жена чевли:
жените глуждот чизми
чевли жена:
Платформи Чевли
Чизми:
Зголемување на Faux велур Чизми

Им се допаѓа и на купувачите..