• Ново
Програмабилни 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Професионални Игри Глувчето Гејмер Глувци 2400 DPI Бесплатен превозот
zoom_in

Програмабилни 7 Копчиња LED Оптички USB Кабелска Професионални Игри Глувчето Гејмер Глувци 2400 DPI Бесплатен превозот

DEN 948.96

Износ
check Во продавницата.


СПЕЦИФИКАЦИИ :
1:Производ модел : H600
2:100% нов маус игра
3:HXSJ макро дефиниција програмирање конкурентна игри глувчето
4:Човечкото тело инженеринг дизајн
5:7 програмабилни копчиња
6:Кул LED светлина променлива ефект
7:DPI default 4 сегменти,до 3200dpi.(1200/1600/2400/3200)
8:USB приклучок и игра
9:се Префрлите живот:10million циклус
10 : Item Тежина : 132g
11 : Должина на плетенка тема : 140 CM
12:Производ Големина:127*77*40 MM(L * W * H)
13 : Пакет Тежина : 218
14 : Пакет Големина : 159*121*47 MM(L * W * H)
15 : Поддршка на Windows 2000 / XP / win7 / win8 /win10 Vista 32bit IOS или најновите.
На начин за брзо да ја вклучите/исклучите светлото за дишење :
Прва прес страна копчето (напред копче или копчето за назад), а потоа притиснете го копчето за DPI копчето.Притиснете и DPI копчето и на страната на копче (однапред копче или повлекување копче) во исто време.
Обичај возачот симнете и да го користите:
1. Вметнување на возачот ЦД да компјутер, и да ја стартувате "setup.exe" инсталерот.
2. Инсталацијата може да се стартува кога глувчето е успешно поврзан и во нормална употреба.
3. Кога инсталацијата е завршена, "H600" вози се појавува икона на десктопот.
4. Основната Поставка, Напредните Прилагодувања, Дишење LED Прилагодувања се достапни.
5. Во Основниот Амбиент, custom settings се поддржани во паѓачката листа на секое копче.
6. Во Напредни подесувања, макро уредување е поддржан и макро каталог може да бидат додадени или избришани.
7. Во Дишењето LED Поставување, долго светло, светло-off и промена на DPI дефинирана светлината се поддржани.

Пакет:
Yes
Стил:
Прст
Моќност Тип:
Батерија
Рака Ориентација:
Двете Раце
Интерфејс Тип:
USB
Бренд Име:
SOONGO
DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Број на Копчиња:
7
Тип:
Жичен
Бруто тежина:
200g
Број на Ролки:
1
Број На Модел На:
H600
Примена:
За Видео Игра, Desktop, За Користење, За Домашна Употреба, Лаптоп
Оптичка Резолуција:
2400 DPI
Метод На Следење На:
Оптички

Им се допаѓа и на купувачите..