• Ново
Кула Гитара Capo Дизајнер Capotraste
zoom_in

Кула Гитара Capo Дизајнер Capotraste

DEN 863.52

Износ
check Во продавницата.


Одлична Capo од нашиот доверлив бренд Кула.

Бренд Име:
Кула
Тип:
Capo
Број На Модел На:
Дизајнер

Им се допаѓа и на купувачите..