• Ново
1 Сет на 2 Компјутери P90 Куче Уво Еден Калем Магнети, Вратот и Мост,Крем
zoom_in

1 Сет на 2 Компјутери P90 Куче Уво Еден Калем Магнети, Вратот и Мост,Крем

DEN 983.52

Износ
check Во продавницата.


100% Сосема нов,не се користи
100% сосема нов
висок квалитет и тестирање е во ред
Објектот 100% како на сликата прикажани

Бренд Име:
AIFEX
Број На Модел На:
гитара пикап
Тип:
Мост

Им се допаѓа и на купувачите..