• Ново
Бесплатен Превозот гел лак 6pcs 15ml Florales Бабата Сива Серија од 12 бои за избор Гел лак
zoom_in

Бесплатен Превозот гел лак 6pcs 15ml Florales Бабата Сива Серија од 12 бои за избор Гел лак

DEN 858.24

Износ
check Во продавницата.


Пакетот содржи :
6pcs боја гел
(Ве молиме имајте во предвид : ве Молам, ве молиме оставете порака за да се информирате на бои што сакате или што мора да се испорача во случаен избор. )
1.Тоа е нормален феномен ако гел оди подебели во случај на намалување на температурата.
2.Чувајте ги подалеку од сонце и топлина.
3.Имајте тесни по употреба.
4.Следете ги упатствата за употреба.
5.Прекинете со употреба ако сензибилизација се случува.
6.Да се чува вон дофат на деца.
7.Одете на лекар ако во очите или устата.
8. Не можете да изберете да ја купите нашата горниот слој и база на грб и наместо нив со боја гел, но тоа е високо сугерираше дека гел боја, база на грб и горниот слој биде иста марка, со цел да се избегне неочекувани проблеми.
(1) Во или дер да се намалат трошоците на товар, ве молиме изберете 6 парчиња или повеќе од 6 парчиња! Ако бојата дека вашиот избор во оваа врска не е доволно 6 парчиња, вие може да одиме во нашиот главна Страница да се избере повеќе бои!
(2) Ако вашите нарачки не се доволни за да додадете до 6 парчиња или повеќе, ние не ќе ги прати наредбите, се надевам дека ќе можат да го разберат!
(3) Со цел да се намали цената на производот и им даде на нашите клиенти подобра цена, па ние го избере обичните испорака која Не е Испорака на Информации, под нормални ситуација, времето за испорака е 15-60 дена. (Ако производот не можеше да пристигне на дестинација на време, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас прво, не го прават спорот, тоа е многу важно за нас, кои се во низок профит, многу ви благодарам!)
(4) Ние не сме одговорни за царинските давачки!
(1)Ние брод на Alixpress адреса на само.

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Гел За Полски
НЕТО-WT.:
15ml
Бренд Име:
VOG
Состојка:
Смола
Количина:
6Pcs
Алатки:
УВ /LED Светилка
Прилики:
Секси клуб, Бар, кафуле, Паб, Забава, Одмор
боја:
12 бои за избор
is_customized :
Yes
Спедитор:
DHL,EMS,ТНТ,UPS-ОТ,HKPOST
Функција:
Гел Лак, Ноктите Продолжување; Помине Уметност
Сертификат:
MSDS,SGS
испорака:
во рок од 3 работни дена
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Еко-Пријателски:
Не DBP, Метанол; Methylbenzene

Им се допаѓа и на купувачите..