• Продажбата
  • Ново
3 Тегли Поставите Lvmay Бренд Убавина, Зелената Боја УВ Лекување Гел Ноктите полски Боја За Nailart Нерешено Професионални Помине Комплет Алатки Буквар
zoom_in

3 Тегли Поставите Lvmay Бренд Убавина, Зелената Боја УВ Лекување Гел Ноктите полски Боја За Nailart Нерешено Професионални Помине Комплет Алатки Буквар

DEN 499.00 624.00

Износ
check Во продавницата.


1.Пакет листата :
1)1 Lot=никаков 3 Боја
2.Порака: се Сеќавам да оставите порака за нас кои бои бројот што го сакате.Или случаен боја ќе бидат испратени. 3.Брза испорака: Повеќето Земји треба само 1~2 недели може да се добие на парцела ,како Европа Земјата , НИ и така натаму ,освен некои далечни земји, кои ќе земе 25~40days да пристигнат . Можете да ги пратите на информации. 4.Производ Функција: густа 、дебели, цврст;совршено добро спакувани,не протекување;практично да работат;богата 12 бои ;висок квалитет;долготрајни за 30 дена.

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Број На Модел На:
УВ Гел
Бренд Име:
lvmay
НЕТО-WT.:
8g
Количина:
3 Еез многу
Состојка:
Смола
Тип:
Гел За Полски
Боја Видови:
12 бои
Advantage1:
Висока технологија.Hight квалитет
Advantage2:
Трае повеќе од еден месец
Advantage3:
Хит и еколошки
Advantage4:
Многу Лесно да се работи
Погоден светилка:
УВ/LED светилка е во РЕД
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..