• Продажбата
  • Ново
Пинк 1 Година Стара Бебе Девојка се Облекуваат Принцеза Свадба, Роденден Формално Vestido 2017 Деца Бебе Облека за Партијата RBF164704
zoom_in

Пинк 1 Година Стара Бебе Девојка се Облекуваат Принцеза Свадба, Роденден Формално Vestido 2017 Деца Бебе Облека за Партијата RBF164704

DEN 818.00 1514.88

Износ
check Во продавницата.


Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Памук
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
фустан стил:
Формално
Број На Модел На:
ABF164704
Декорација:
Нивоа
Силуета:
Бал
Јака:
Околу Врат
Материјал Состав:
100% Памук, Внатрешна Ткаенина
Вистински Слики:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Пол:
Девојки
Сезоната:
Лето
Димензии:
3m,6m,12m,18 милиони,24m
Возраст:
0-24m
Прилики:
(Свадби, Страни...) Формален Повод
Бои:
Беж
Број На Модел На:
ABF164704
Трговија на големо:
Yes

Им се допаѓа и на купувачите..