• Продажбата
  • Ново
Bothwinner Исклучување на Рамо Износени Мини Фустан во Мода Обичните Жени Лабава Дизајн Бела Сина Шарени Фустани
zoom_in

Bothwinner Исклучување на Рамо Износени Мини Фустан во Мода Обичните Жени Лабава Дизајн Бела Сина Шарени Фустани

DEN 788.00 1487.52

Износ
check Во продавницата.


Vestidos 2015 Година Нови Секси Длабок V Плетени Жените Секојдневен Фустан Долг Ракав Тенок Завој Фустан Елегантен Молив Партија Фустани Плус Големина
1. 100% Сосема Нов
2. Материјал : полиестер
3. Бои за избор : пинк партија се облекуваат/ зелена секојдневен облека/ сино клуб фустан
4. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
5. Големина : S/M/L/XL(плус големина ) симпатична фустан
6. Ве молиме овозможи 1 - 3cm разлики поради прирачник за мерење,бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина/cm Биста Половината Хип Должина S 92-102 102 / 70 M 94-104 104 / 71 L 96-106 106 / 72
ВНИМАНИЕ : бидејќи светлина,вистински боја можеби малку поинаква со моделот носат
Vestidos 2015 Година Нови Секси Длабок V Плетени Жените Секојдневен Фустан Долг Ракав Тенок Завој Фустан Елегантен Молив Партија Фустани Плус Големина
Како ова,можете да ги споделувате ставка на вашиот FACEBOOK,VK.. и ги стави во вашата шопинг кошничка
Прв пат се добие информации на нова попуст и најновите стил на облека
1* исклучување на рамо партија облечи
(Забелешка : Овој објект без мало пакет.)

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Деколте:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Стил:
Повик
Декорација:
Лак
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
111596
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
BOTHWINNER
Шаблон Тип:
Шарени
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Есен
Половината:
Природни

Им се допаѓа и на купувачите..